Digital Signage
Software Hardware

to oczywiście monitory. Ale nie tylko! To także oprogramowanie, interaktywne treści i system działający w symbiozie z istniejącymi systemami IT. To także idealne połączenie wielu mediów i technologii. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć system, który nie tylko odtworzy klip video, ale także będzie narzędziem wykorzystywanym codziennie w komunikacji z pracownikami, klientami, widzami. Narzędziem, które wspomoże Twój biznes!

Platforma klasy enterprise
Interakcja, Inteligencja, Real-time

Tworzenie rozwiązań jest ograniczane tylko wyobraźnią. Kioski, ekrany dotykowe, tablety, czujniki, skanery, RFID. W jednej platformie można zintegrować praktycznie dowolne urządzenia.

Na podstawie napływających danych system automatycznie zdecyduje co, gdzie i kiedy wyświetlić! Inteligentne reguły biznesowe pozwolą zautomatyzować kreację i zarządzanie treścią.

Dzięki unikalnej technologii przekazywania danych w czasie rzeczywistym można zwizualizować bieżące procesy, pokazać newsy, zbudować dynamiczne wskaźniki i wykresy.

Integracja z systemami IT
Możliwych scenariuszy jest wiele

Przy tworzeniu systemu digital signage wykorzystamy dane z Twoich zasobów IT oraz z innych rozproszonych źródeł danych. Wszystko po to, aby w zautomatyzowany sposób wyeksponować dane, informacje, trendy i zdarzenia. Dzięki temu podejmiesz optymalne decyzje. Znajdziemy wspólny język z Twoim IT.

Digital Signage

Gdzie można stosować prezentowane rozwiązania?

Odpowiednie oprogramowanie nie przyniesie nam spodziewanych korzyści, jeśli nie będzie mogło współpracować z najnowocześniejszymi rozwiązaniami sprzętowymi. Należy pamiętać, że profesjonalny hardware to jedno, a drugie to jego optymalna konfiguracja, dopasowanie parametrów i regularne serwisowanie. Jeśli zadbają Państwo o każdy z tych elementów mogą być pewni stabilności, sprawności i wydajności całego systemu Digital Signage.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt najwyższej klasy. Nowoczesne tablety, komputery, monitory reklamowe, efektowne totemy LCD, jak również Light Boxy i wiele innych urządzeń pozwalających na wyświetlanie stworzonych przez nas treści. Mogą mieć Państwo pewność ich trwałości, solidnego wykonania, optymalnych parametrów użytkowych, a także estetycznego wyglądu, który również nie pozostaje bez wpływu na osiągany efekt marketingowy. Co ważne, cały system Digital Signage jest skonfigurowany w taki sposób, aby nie była konieczna częsta wymiana jego komponentów.

Projektujemy i wdrażamy inteligentne systemy z zakresu digital signage, wizualizacji procesów, telekomunikacji i embedded devices

Zalety w podziale na branże

Digital Signage, dlaczego?

Usługa SLA

Dostępne pakiety serwisowe dla naszych klientów