O nas

Czym się zajmujemy

Applink powstała w maju 2008 roku. Od tego czasu grono naszych klientów powiększyło się niesłychanie szybko. Zasługą tak licznego zainteresowania naszymi usługami są kreatywność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Już od samego początku zmieniamy rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe technologie w obszarach biznesu, sprzedaży i obsługi klienta.

Zbudowaliśmy doskonały zespół specjalistów, który pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi oparte o nowoczesne rozwiązania technologiczne, wybitną kreację i unikalne umiejętności w zakresie projektowania i budowy zaawansowanych systemów informatycznych. Applink to przede wszystkim skuteczność. Dostarczamy konkretne rezultaty bądź sprawdzone narzędzia by nasi klienci mogli samodzielnie zwiększać efektywność prowadzonych działań. Bierzemy odpowiedzialność za realizację konkretnych celów biznesowych. Zwiększamy satysfakcję poprzez lepszą obsługę on-line. Nasze rozwiązania i systemy pozwalają organizacjom na poprawę wewnętrznej sprawności tak, by większej sprzedaży towarzyszyło większe zadowolenie nie tylko zewnętrznych klientów, ale także pracowników.

Applink to siła wszechstronności. Jesteśmy jedyną z niewielu firm na polskim rynku, która na tak wielką skalę łączy w swojej ofercie rozwiązania technologiczne oraz reklamowe i kreatywne. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie aspekty wykorzystania nowych mediów (Internet i mobile) w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta.

Applink jest zawsze pół kroku przed klientem. Wszystkie nasze nowe przedsięwzięcia powstały w wyniku ciągłego procesu dostosowywania naszej oferty do oczekiwań klientów. Budujemy organizację wierząc, że prawdziwie wymagający klienci dążyć będą do koncentracji swoich działań w obszarze nowych mediów. Staramy się by nasze rozwiązania inspirowały. Najważniejszym dla nas jest poznanie klienta, jego oczekiwań i otoczenia rynkowego. Nasze pomysły i wdrożenia wyróżniają się innowacyjnością. Zawdzięczamy to starannie budowanemu zespołowi specjalistów. Zatrudniamy wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach. W jednej organizacji pracują zarówno analitycy biznesowi, projektanci aplikacji jak i graficy czy animatorzy. Bez względu na rolę w firmie wymagamy pasji i chęci rozwoju.

Nasza kultura organizacyjna oparta jest o proste pryncypia - słuchamy uważnie klientów. Pod kątem możliwości rozwojowych pracownikom dajemy pełną swobodę. Wspieramy budowę organizacji opartej o uczciwość, szacunek i zaufanie we wzajemnych relacjach oraz otwartość w komunikacji wewnętrznej jak i z klientami. Wierzymy, że tylko w ten sposób można zbudować wiarygodność i podstawy do rozwoju firmy na długie lata. Obszary działalności APPLINK: TELEMETRIA / PRZEMYSŁ, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA, OCHRONA / BEZPIECZEŃSTWO, PROJEKTY SPECJALNE, INTERNET, MEDIA